Genie SLA-10

Jak wybrać odpowiedni model podnośnika dla firmy?

Podnośniki to maszyny idealne do użytku w wielu przedsiębiorstwach, np. montażowych, energetycznych, serwisowych. Każde przedsiębiorstwo, które coś naprawia, instaluje itp. powinno być zaopatrzone w dobry podnośnik. Sęk w tym, że podnośników jest wiele, pytanie więc, który model będzie odpowiedni akurat do naszych potrzeb?

Jednym z ciekawych przykładów dobrych urządzeń tego rodzaju jest podnośnik towarowy Genie SLA-10. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są też podnośniki na samochodach, które pozwalają na dostanie w niemal każde miejsce, oferują więc zalety transportowe i logistyczne, niebędących tak oczywistych w przypadku największych podnośników. Wspomnę tu tylko o takim fakcie, że do poruszania się podnośnikiem na samochodzie po drodze nie potrzeba żadnych dodatkowych uprawnień ponad prawo jazdy kat. B. Wspomniane wcześniej podnośniki towarowe zdają egzamin przy montażu klimatyzacji oraz wszystkimi pracami naprawczo-konserwacyjnymi, jakie systematycznie trzeba wykonywać przy klimatyzacjach. Dużym plusem jest to, że do obsługi takiego podnośnika wystarczy jedna osoba – to takie proste!

Nowoczesny podnośnik towarowy przeważnie jest skonstruowany z ultra-mocnego aluminium, co przekłada się na imponujący udźwig oraz wytrzymałość konstrukcji. Wszystkie w takiej maszynie jest pomyślane tak, aby praca przebiegała możliwie najsprawniej i najbezpieczniej.

Podnośniki masztowe sprzedaż

Z perspektywy szefa firmy, która oferuje takie usługi jak te wspomniane już w tekście, warto przyjrzeć się też zaletom dostępnym w podnośnikach masztowych. Podesty czy podnośniki masztowe sprawdzają się z kolei w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie mamy do czynienia z równym, twardym podłożem. Może się przecież zdarzyć, że praca będzie do wykonania, np. w wąskim korytarzu – wtedy podnośniki masztowe pasują jak ulał. W każdym wypadku, przed zakupem bądź wynajmem, warto jeszcze doradzić się specjalistów z firmy, z którą podpisujemy kontrakt – zawsze powinna być taka możliwość, a jeśli nie, to lepiej nie wchodzić w biznes z takim dostawcą.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *